Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Dřevěná okna a dveře

Dřevěné okna a dveře  jsou vyráběny pomocí moderních technologií z přírodních materiálů. Pro výrobu nejčastěji používáme třívrstvý smrkový eurohranol, popřípadě meranti. Jeho zpracování v kombinaci s kvalitní povrchovou úpravou zajišťuje dobré fyzikální i estetické vlastnosti výrobku stejně jako velmi příznivý poměr mezi kvalitou a cenou. Dřevěné profily nám dodává přední český výrobce – podrobnosti na DARE-Eurookna.

Přehled nabízených profilů

IV92

Profil IV92

Popis: Lepený dřevěný eurohranol, z dřevin smrk napojovaný a fixní; (Borovice napojovaná a fixní; Meranti fix). Celoobvodové kování MACO Multi Trend – otvírání a sklápění křídla pomocí jediné kliky hlubší drážka na kování = vyšší bezpečnost. Bezpečnostní okenní klika HOPPE secustic – proti odvrtání zvenku. Moderní rámová eloxovaná okapnice SPREE seříznutá na pokos bez problematických plastových koncovek křídlová eloxovaná okapnice seříznutá na pokos bez problematických plastových koncovek. Dvě celoobvodová těsnění z trvale pružného materiálu. Izolačním trojsklo 4-18-4-18-4 Ar, rámeček chromatech ultra / swisspacer, součinitel prostupu tepla trojskla 0,5 W.m-2.K-1. Ekologické vodou ředitelné nátěrové hmoty na akrylátové bázi značky GORI.

IV78

Profil IV78

Popis: Lepený dřevěný eurohranol, z dřevin smrk napojovaný a fixní; (Borovice napojovaná a fixní; Meranti fix). Celoobvodové kování MACO Multi Trend – otvírání a sklápění křídla pomocí jediné kliky hlubší drážka na kování = vyšší bezpečnost. Bezpečnostní okenní klika HOPPE secustic – proti odvrtání zvenku. Moderní rámová eloxovaná okapnice SPREE seříznutá na pokos bez problematických plastových koncovek. Křídlová eloxovaná okapnice seříznutá na pokos bez problematických plastových koncovek. Dvě celoobvodová těsnění z trvale pružného materiálu. Izolačním trojsklo 4-12-4-12-4 Ar, rámeček chromatech ultra / swisspacer, součinitel prostupu tepla trojskla 0,7 W.m-2.K-1. Ekologické vodou ředitelné nátěrové hmoty na akrylátové bázi značky GORI.