Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety z naší nabídky jsou určeny pro všechny typy interiérů. Široká kolekce základních dekorů umožňuje z parapetů vytvořit dekorativní prvek a s polu s dalšími nadstandardními prvky vytváří prostor pro inviduální řešení. Dodáváme parapety vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručí dlouhou životnost a splňují náročné stavebně fyzikální parametry.

Přehled vnitřních parapetů

Parapety

Dřevotřískové parapety

Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm) na dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál. Jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, výrazně vyšší přilnavost k montážním materiálům. Při konečné montáži a po ukončení montáže nesmí vlhkost vzduchu v místnosti přesáhnout 60%.

Parapety

Plastové parapety

Plastové parapety vynikají zejména vysokou kvalitou a dlouhou životností. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního PVC, které zaručuje vysokou stabilitu a pevnost. Povrch nosiče je opatřen exkluzivní Alfatherm fólií, kterou chrání mikroskopická vrstva laku. Díky ní má parapet mimořádné vlastnosti, mezi které patří například vysoká tepelná a zátěžová odolnost.