Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Plastová okna a dveře

České výrobky ze značkových německých profilů GEALAN jsou zárukou kvality. Okna jsou nabízeny ze šestikomorových profilů dvou stavebních hloubek a různými druhy zasklení. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše plastová okna. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty, proč zvolit plastová okna od společnosti Wilmar z hlediska hospodárnosti.

Přehled nabízených profilů

Plastová okna

Profil GEALAN S8000 (74mm) dvojsklo/trojsklo

Popis: Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a vynikající tepelně izolační vlastnosti profilu. Díky těmto vlastnostem je tento profil nejvyužívanější z nabídky firmy GEALAN.

s9000

Profil GEALAN S9000 (83mm) dvojsklo/trojsklo

Popis: Nový GEALAN systém S 9000 – jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm – sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

Vzorníky profilů plastových oken