Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Služby

Zaměření a cenová kalkulace

Zaměření otvorových výplní a jejich doplňků a příslušenství je pro naše zákazníky zdarma a provádí ho zaměřovací technik přímo v místě realizace. Chcete požádat o nezávazné zaměření přímo na místě stavby?  Kontaktujte nás.

Poradenství

Potřebujete poradit s výběrem oken či dveří? Nevyznáte se v terminologii? Chtěli by jste probrat nejlepší variantu pro Váš objekt? Jsme připraveni Vám poradit! Kontaktujte nás.

Demontáž a montáž

Jsme schopni se postarat o komplexnost zakázky anebo jen provést montáž. Zkrátka zákazník stanovuje rozsah prací. Demontáž je provedena odborným postupem, aby se co nejméně poškodily venkovní a vnitřní špalety. Montáž jsme schopni zajistit dle nejnovějších trendů. Dle požadavku klienta provedeme montáž jak na PUR pěnu s parozábranou, tak na zcela unikátní pásky typu „All in one“ pro komplexnost utěsnění spáry.  Po ukončení montáže se provádí zednické zapravení, které provádí zkušení pracovníci.

Servis a reklamace

Našim zákazníkům nabízíme jak záruční, tak pozáruční servis. Po záruční lhůtě naše starost o vaše okna či dveře nekončí. Vždy se snažíme vyřešit problém ke spokojenosti zákazníka.