Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Hliníková okna a dveře

Výrobky z hliníkových systémů naleznou uplatnění jak pro rekonstrukce, novostavby, bytovou a občanskou vybavenost, veřejnoprávní budovy, tak samozřejmě pro reprezentační stavby. Vynikají především: vynikající tepelně izolační vlastnosti, vysokou úsporou energie, dlouhá životnost, variabilita, vysoká estetická úroveň, profesionální zpracování, kvalitní povrchová úprava a minimální nároky na údržbu.

Přehled nabízených profilů

Ponzio

Profil PONZIO PE (78 mm)

Popis: Tříkomorový tepelně izolační systém určený pro zhotovování dveřních konstrukcí. Systém má konstrukci zalícovaných profilů (šířka vnitřní drážky 18 mm) a možnost použití lišt do drážky ve standardu euro. V PE 78N jsou požity profilové přerušovače tepelného mostu o šířce 34 mm. Speciálně konstruované, kompatibilní profily umožňují snadné připojení dveří k proskleným plochám, vitrínám. Konstrukční hloubka rámu a křídla je 78 mm. Systém umožňuje použit širokou škálu kování a zámků dveří. Systém PE 78N umožňuje provádět rohové spoje lisováním nebo šroubením. Nabízí celou řadu prahových řešení (také i práh z PVC), který má nejen účinné těsní, odvádí vodu ven, ale také má lepší tepelnou izolaci.

Blyweert

Profil BLYWEERT (82 mm)

Popis: Okenně dveřní systém s tepelnou izolací. Nabízí řešení pro většinu standardních oken a dveří. Snadná výroba, systémové střižníky, dopracované detaily umožňují vyrábět okna a dveře efektivně, s nízkými náklady.