Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Pište

info@wilmar.cz

Volejte

+420 775 945 627

Venkovní parapety

Venkovní parapety z naší nabídky jsou určeny pro všechny typy exteriérů. Široká kolekce základních dekorů umožňuje z parapetů vytvořit dekorativní prvek a s polu s dalšími nadstandardními prvky vytváří prostor pro inviduální řešení. Dodáváme parapety vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručí dlouhou životnost a splňují náročné stavebně fyzikální parametry.

Přehled venkovních parapetů

Parapety

Tažené parapety

Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 – 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. K parapetům dodáváme také níže uvedené příslušenství. Parapety upravujeme na míru podle požadavků zákazníka. Na dodané parapety poskytujeme záruku 5 let.

Parapety

Ohýbané parapety

Jedná se o novinku na českém trhu, tyto venkovní parapety jsou ekonomickou, alternatívní variantou pro dobře známé hliníkové venkovní parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledaji kvalitní a cenově přijatelné parapety pro svá okna. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o hliníkový plech z polyestrovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.